Vi bruger cookies på vores hjemmeside. Læs mere i vores Privacy Policy
Få nyhedsbrev

itslearning A/S

Telefon: 82 30 40 50


København:

Bygmestervej 5, 1. th
2400 København NV


Aarhus:

Vesterløkken 4
8230 Aabyhøj 


E-mail:
kontakt.dk@itslearning.com 


Support

Finder du her

SkoleIntra-supportens telefon: 

Tlf: 28 90 86 47


Brugerdialog med forældre

Der ydes ikke support til forældre vedr. ForældreIntra. Har du som forælder brug for hjælp til ForældreIntra, skal du henvende dig til skolen. På skoleintra.uservoice.com har forældrene mulighed for at komme med idéer til forbedringer af ForældreIntra.

Kontakt-oss2

Generelle henvendelser:

Angélique Espensen
Direktør for itslearning
angelique.espensen
@itslearning.com

Julie Salkvist
Marketing
julie.salkvist@itslearning.com
Tlf. +45 52 17 58 37

Dorte Nielsen 
Marketing
dorte.nielsen@itslearning.com
Tlf. +45 28 10 26 60

Mik Tuver
Teknisk konsulent
mik.tuver@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 20

SkoleIntra-henvendelser:

Per Thorbøll
Direktør for SkoleIntra
per.thorboll@itslearning.com

Eva Jensen
Kursuskoordinator
eva.jensen@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 06

Ole Windeløv
Produktchef, SkoleIntra Classic
ole.windelov@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 22

itslearning-henvendelser

Peter Enevoldsen
Kundeansvarlig
peter.enevoldsen@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 09

Bruce Fife
Kundeansvarlig
bruce.fife@itslearning.com
Tlf. + 45 31 18 91 54

Philip Elberling
Læringskonsulent
philip.elberling@itslearning.com 
Tlf. +45 22 15 99 64

Vicky Kondrup
Inside Sales
vicky.kondrup@itslearning.com

Fronter henvendelser

Fyn og Jylland: Peter Enevoldsen
 
Kundeansvarlig
 
peter.enevoldsen@itslearning.com
 Tlf. +45 26 78 00 94

Sjælland: Bruce Fife
Kundeansvarlig
bruce.fife@itslearning.com
Tlf. + 45 31 18 91 54

Video Få en demo Kontakt os